152010
Book
In basket
(Nie) żenię się : Kuba / Nathalie K. Flower. - Wydanie pierwsze. - Miechów : Nathalie K. Flower, 2023. - 396, [12] stron ; 21 cm.
((Nie) żenię się / Nathalie K. Flower ; 2)
Nigdy się nie ożenię tak brzmiało moje motto, którym przez wiele lat konsekwentnie się kierowałem. Latami czerpałem z życia pełnymi garściami, nie szczędząc sobie krótkotrwałych uniesień. Aż przed ślubem przyjaciela wpadłem na burzę ciemnych loków. Jedno spojrzenie w wielkie brązowe oczy wystarczyło, bym uznał Agatę za niebezpieczną. I dokładnie taka była. Nie dość, że przegrałem z nią zakład, to jeszcze potraktowała mnie gazem pieprzowym! Właśnie wtedy powinienem się wycofać, wszak mógłbym być jej ojcem. O ironio, los potrafi nieźle namieszać w momencie, w którym się tego nie spodziewamy. Nigdy nie wyjdę za mąż. Mężczyźni to gatunek, który traktowałam jak zło konieczne. Wszelkim relacjom damsko-męskim mówiłam stanowcze nie. I wtedy pojawił się Kuba wieczny żartowniś, który niczego nie traktował poważnie. A jednak dostrzegłam w nim to coś. Szczególnie po tym, jak zdałam sobie sprawę, że to całe pajacowanie jest tylko przykrywką. Jak długo damy radę trzymać się swoich postanowień i ile jesteśmy w stanie zmienić, gdy trafi nas strzała amora? W tej komedii romantycznej z różnicą wieku obydwoje bohaterowie postanowili nigdy nie kochać. Lecz czy odmówią miłości sobie? [https://www.azymut.pl/mw/?m=106&indeks=37115B02894KS&itr=2]
Availability:
Wypożyczalnia Główna (ul. Popiełuszki 10)
All copies are currently on loan: sygn. W-lit.pol. (1 egz.)
Notes:
General note
Nazwa wydawcy na podstawie serwisu e-isbn. Na okładce: Komedia romantyczna, w której trzy wypowiedziane na glos słowa stają się zaklęciem.
Stanowi część 2. cyklu.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again